Happy Friday! I hope everyone is having a great week. Today, Iβm writing because I wanted to share the excitement I got from experimenting with genuine wasabi last night.
Last week, during my weekly grocery trip, I got lucky and found genuine wasabi at Hmart. It was a cool $200 per pound, but for such a tiny piece, it ended up running me $12. I felt thatβ¦
Keep reading with a 7-day free trial
Subscribe to
Tried & True Recipes
to keep reading this post and get 7 days of free access to the full post archives.